Andros Experience 2021: Αποτελέσματα 1ης ημέρας

BRAVE (non wetsuit)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUB3200m
11281ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣMM0:50:56
22290ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΑΡΗΣMM1:12:35
31288ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣMMW1:16:32
43275ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣMM1:18:32
54289ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣMM1:19:43
65283ΠΑΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣMM1:27:16
7165ΜΠΙΚΩΦ ΜΑΝΙΑFF– 1:29:59
86282ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣMMSnailTeam1:32:59
92292ΦΡΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗFF 1:34:01
107286ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣMM1:36:27
118232ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣMM1:38:04
123291ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΕΡΗFFswimmingclub.gr1:42:13

BRAVE (wetsuit allowed)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUBTIME3200m
11280ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΝΤΥMMW01:09:07.5291:09:08
22284ΔΟΥΛΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣMMW01:31:10.1281:31:10
33287ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΧΑΡΗΣMMW02:05:51.1332:05:51

5.500m (non wetsuit)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUB5500m
11273ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MM2 20-29NS COACHING1:16:01
21274ΠΑΝΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣMM3 30-39AO OKEANOS1:18:39
31271ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MM4 40-491:20:32
41272ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑFF2 20-29Swimmingclub.gr1:35:30
52270ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣMM4 40-49NAOK1:38:06
63269ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣMM4 40-491:41:19

5.500m (wetsuit allowed)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUB5500m
11240ΣΑΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣMMW2 40+swimmingclub.gr1:58:29
22276ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣMMW2 40+2:00:33

3.800m (non wetsuit)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUB3800m
11242ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MM3 30-39Panathinaikos-BEWATER0:52:49
22256ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣMM3 30-39BE WATER0:56:16
31231ΑΝΑΜΟΥΡΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣMM4 40-49Palaimon -Athlokinisi 1:01:44
41255ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗFF3 30-391:01:55
52247ΣΕΡΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ MM4 40-491:03:41
63258ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣMM3 30-39ΩΚΕΑΝΟΣ-VELISSARAKOSTAX1:06:49
71259ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣMM5 50-591:07:13
81260ΒΑΛΜΑ ΕΜΙΛΥFF1 13-19N.O>kalamakiou1:07:53
92265ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΗΣMM5 50-59PALAIMON1:08:27
104229ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣMM3 30-391:11:28
11344ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣMM4 40-49– 1:13:56
121237ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑFF2 20-291:14:15
134245ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣMM4 40-491:15:23
141234ΡΟΒΙΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣMM6 60-69OEA&NAB1:16:18
153244ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝMM5 50-59panathinaikos masters1:16:22
161241ΣΚΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑFF5 50-591:20:18
175131ΚΑΜΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣMM4 40-491:22:48
181253ΝΟΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣMM7 70+Απολων Σμήρνης 1:27:47
191248ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣMM2 20-291:28:38
202266ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑFF5 50-59 1:28:54
214252ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣMM5 50-591:47:03
222257ΜΟΥΖΑΣ ΒΑΛΕΡΙΑFF3 30-391:48:19
232251ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣMM6 60-691:49:22
241267ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗFF4 40-49 1:57:07
253236ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗFF5 50-591:57:07

3.800m (wetsuit allowed)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUB3800m
11261ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣMMW2 40+Kyriazopoulos Team1:01:46
21262ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑFFW1 -391:09:07
31277ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΡΕΤΑFFW2 40+ 1:16:22
42227ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑFFW2 40+ 1:16:31
51263ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣMMW1 -39Kasimis training1:19:19
62235ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣMMW2 40+1:19:26
73233ΚΟΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MMW2 40+1:19:58
84246ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣMMW2 40+1:29:20
95239ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣMMW2 40+Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ1:38:34

750m (non wetsuit)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUB750m
11243ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣMM3 30-3909:51
22208ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣMM3 30-39Bewater10:15
31228ΣΤΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑFF1 13-19 10:50
4141ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣMM4 40-4911:36
51214ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣMM5 50-5912:13
62285ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΚΙΡΥΚΟΣMM4 40-4913:15
71206ΠΑΦΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣMM1 13-1913:17
83216ΓΚΙΚΑΣ ΘΡΑΣΟΣMM4 40-49swimmingclub.gr13:20
9245ΖΕΡΒΟΥΔΗς ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗςMM5 50-59– 13:35
101220ΑΡΧΑΝΙΤΗ ΤΖΟΥΛΗFF4 40-49Los Vathros13:46
113221ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣMM5 50-59Los Vathros13:52
121222ΑΓΚΥΡΙΔΗ ΔΑΦΝΗFF2 20-2913:52
132205ΠΑΦΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣMM1 13-19Α. Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ – MY ATHLETE14:33
144218ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣMM5 50-5914:39
155217ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣMM5 50-5915:00
166211ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣMM5 50-5915:01
177279ΧΙΩΤΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣMM5 50-59 16:59
183219ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣMM3 30-3917:17
198225ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣMM5 50-59ΑΘΗΝΑ17:25
201207ΜΟΝΤΙΑΝΟ ΤΖΟΝΝΙMM6 60-6918:09
21151ΙΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ FF3 30-3918:20
224224ΤΣΟΥΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑMM3 30-3925:26
239278ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟςMM5 50-59 28:10
242215ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗFF4 40-49swimmingclub.gr28:17

750m (wetsuit allowed)

ORCRBIBATHLETGENCATCLUB750m
11107ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣMMW1 -39Σαλόνικα Triathlon Team09:12
21203ΓΑΡΕΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣMMW2 40+Κωστέας Γείτονας09:50
31106ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑFFW1 -39Σαλόνικα Triathlon Team10:13
4218ΞΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣMMW2 40+PlagiastoArni10:16
53213ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MMW2 40+DHL EXPRESS10:43
64238ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣMMW2 40+Ironkoukou11:44
72209ΤΡΙΤΣΙΜΠΙΔΑ ΝΤΟΡΙΝΑFFW1 -39Los Vathros12:30
85202ΜΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣMMW2 40+12:53
96201ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣMMW2 40+13:22
107204ΠΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣMMW2 40+YES14:08
113158ΑΚΡΙΩΤΗ ΠΕΡΣΑFFW1 -3914:36
128210ΡΙΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣMMW2 40+14:52

Χρονομέτρηση: EUROPEAN SPORT EVENTS

Leave a Comment

Send this to a friend